देश र जनताको निस्वार्थ सेवा गर्न नेपाली सेना कहिल्यै पछि नपर्ने फोटो फिचरसहित

त्रियुगा न्यूज भदौ २५ ।
नेपाली सेनाको १८ नम्बर बाहिनी अड्डाका बाहिनीपति सहायक रथी मनोज बैदवारले मुलुकलाई आवश्यक परेको बखत आप्mनो ज्यानकोसमेत प्रवाह नगरी देश र जनताको निस्वार्थ सेवा गर्न नेपाली सेना कहिल्यै पछि नपर्ने बताउनुभएकोछ ।
उदयपुरको गाईघाटस्थित नेपाली सेनाको पशुपतिप्रसाद गणमा सोमवार आयोजित ५६ औ सैन्य आधार तालिमको अन्तिम दलेल कवाजको निरीक्षण पश्चात आयोजित शुसोभन समारोहलाई सम्बोधन गर्दै सहायक रथी बैदवारले सो कुरा बताउनुभएको हो ।
१० महिनाको कठोर तालिम सफल्तापूर्वक सम्पन्न गरेर अन्तिम दलेल कवाज प्रशतुत गरी सिपाही दर्जामा नियुक्त हुनुभएका ९८ जना सैनिक जवानहरुलाई हौसल्ला दिदै सहायक रथी बैदवारले राष्ट्रको मेरुदण्ड सेना हो भने सेनाको मेरुदण्ड तालिम प्राप्त अनुसासित तथा कर्तव्यनिष्ठ सिपाही हो भन्नुभयो ।
माटोले माग्दैन आफैले दिनुपर्छ भन्ने यथार्थलाई मनन गर्दै आउदा दिनहरुमा नेपाली सेनाको छविलाई अझ उच्च राख्न तपाईहरु सवैले सैनिक मर्यादामा रहेर काम गर्नुहुनेछ भन्नेमा आपूm पूर्ण विश्वस्त रहेको पनि बताउनुभयो । सो अवसरमा सि.सं ५६ सैन्य आधार तलिममा सैदान्तिक तथा ब्यवहारिक दुवैतर्फ सर्वाेत्कृष्ट हुनुहुने खोटाङ्ग जिल्लाको हलेसि तुवाचुङग नगरपालिका वडा नं २ का विश्वास खड्कालाई पुरस्कार तथा प्रमाण पत्र वितरण गर्नुभएको छ ।
यसैगरी फायरिङ्ग तर्फ प्रथम हुने पाँचथर जिल्ला फिदिम नगरपालिका वडा नं १ का सैन्य प्रेमकुमार मगर र ड्रिल तर्फ प्रथमहुने पाँचथर जिल्लाकै फालेलुङ गाउपालिका वडा नं ५ का सैन्य विवश राईलाई पनि सहायक रथी बैदवारले पुरस्कार तथा प्रमाण पत्र प्रदान गर्नुभएकोछ ।

No data was found

सम्बन्धित खवर

उदयपुरका आठमध्ये सातवटा पालिकाद्वारा नीति कार्यक्रमसहित बजेट सार्वजनिक

संगितको सुर तालमा संगित दिवस

लेखाका कर्मचारीको आन्दोलनले प्रदेश मातहतका कार्यालय ठप्प

आठ वर्षमा पनि निर्माण सम्पन्न हुन सकेन गाईघाटस्थित मदन भण्डारी स्मृति सभा हल

राष्ट्रिय परिचयपत्र बनाउन बृध्दबृध्दा लाई सास्ती

मदनभण्डारी लोकमार्गमा टिपरको ठक्करबाट दुईजनाको मृत्यु

हायस पल्टिदा १० यात्रु घाइते

सदस्यता नविकरणमा देशकै पहिलो जिल्ला बन्यो एमाले उदयपुर

चारसय ११ एम्पुल लागुऔषध सहित दुई युवक पक्राउ

सर्बाधिक पढिएको खवर

कक्षा १२ को नतिजा सार्वजनिक, यसरी हेर्नूहोस् नतिजा

उदयपुर जिल्ला अस्पतालमा आकस्मिक बाहेक सवै सेवा ठप्प

मानव बेचविखनमा संलग्न रहेको आरोपमा तीनजना पक्राउ

भ्वाईस विजेता करणको ‘सिमाना’ सार्वजनिक

संविधान दिवस विविध कार्यक्रम गरी मनाइदै

बमबहादुर कार्कीको नेतृत्वमा नयाँ लोकदोहोरी प्रतिष्ठान दर्ता

सुन काण्डमा सरकार गैरेजिम्मेवार बनेको पुर्व प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको आरोप

अदालतको आदेशपछि कटुवालद्वारा पदभार ग्रहण

समाजवादीका नगर कमिटि अध्यक्ष रेग्मीसहित दशजना एमालेमा समाहित